Statybos sektorius: pradedantiesiems nėra lengva.
Nesunku, kai esate galingas.
Bet kuriame statybų projekte reikalingas stiprus ir ištvermingas partneris, galintis patikimai gabenti pačius sunkiausius krovinius ir lengvai prisitaikyti bet kokioje statybvietėje. Nuo visais ratais varomų sunkvežimių ir betono maišyklių iki siurblių - „Ford Trucks“ serija siūlo plačiausią statybose reikalingų krovininių automobilių pasirinkimą.
PERŽIŪRĖTI MODELIUS
Naujasis Ecotorq variklis - novatoriškas požiūris į galingumą

Ecotorq variklis - Ford Trucks vilkikų serijos širdis - nustebins bet kurį vairuotoją savo našumo ir ekonomiškumo balansu.

Variklio stabdis ir lėtintuvas

Standartinis integruotas variklio stabdis visada po ranka, kai jo labiausiai reikia. Įsijungia reikiamu momentu ir padeda net ir pilnai pakrautam automobiliui saugiai įveikti nuokalnę. Tai reiškia, kad, nepriklausomai nuo krovinio svorio ar kitų sąlygų, visada laiku sustabdysite. 

Automatinis pavarų dėžės režimas

Ji žino jūsų režimą geriau už jus patį. Kai naudosite Eco, Off-Road ir Rocking režimus, reikiama pavara visada bus perjungta automatiškai. Tam, kad neprarastumėte greičio kontrolės bet kokiame kelyje. 

Pagerintas manevringumas

Padarykite įspūdį aplinkiniams savo manevrais net sunkiausiai  privažiuojamose vietose. Optimali ratų bazė ir pagerinta valdymo vairu sistema manevravimą iš sunkaus darbo paverčia tikru malonumu. 

Ford Trucks:
Verslo partneris
Dirba taip pat sunkiai, kaip ir jūs
Net ir tada, kai judėti pirmyn būna labai sunku

PARSISIŲSTI KATALOGĄ
Su Ford Trucks statybų serija,
visi iššūkiai įveikiami.
Statybų sektoriuje mes esame tvirti kaip uola.
Ali Yılmaz - Statybinio sunkvežimio vairuotojas
Susipažinkite su Ford Trucks artimiau - 360 laipsnių turas
360 laipsnių turas
360 laipsnių turas išorėje 360 laipsnių turas viduje
No Result
SEARCH