Nuoma

Jei Jūsų išlaidos sparčiai mažina Jūsų  pelną, Ford Trucks nuomos paslaugos – būtent tai, ko Jums reikia. Nuomokitės transporto priemonę iš Ford Trucks ir nebesijaudinkite apie pirkimo ir disponavimo išlaidas ar automobilio vertę jam pasenus. Rūpinkitės savo verslu, o visa kita patikėkite Ford Trucks.

IŠSAMIAU >

Mokymai

Keliai keičiasi. Transporto priemonės – taip pat. Joms vairuoti reikalingi kvalifikuoti specialistai. Kelkite savo kvalifikaciją – atvykę į Ford vairavimo akademiją, ne tik pagerinsite savo vairavimo įgūdžius, bet ir sužinosite apie ekonomišką vairavimą ir aplinkosaugą.

IŠSAMIAU >

Ford Trucks tinklas

Važiuokite ir bendraukite. Tegu internetas  nebūna Jums dar vienu rūpesčiu kelyje. Naudokitės Ford Trucks Tractor serijos vilkiko kabinoje įrengtu bevieliu internetu ir skambinkite savo mylimiesiems vaizdo skambučiais ar stebėkite savo mėgiamą laidą, kad ir kur bebūtumėte. Už pirmuosius interneto naudojimo metus  mokėti nereikės, o interneto greitis – net 4.5G.

IŠSAMIAU >

Filobil programa

Sekite savo transporto priemonę, norėdami pagerinti našumą ir sutaupyti pinigų! Su Filobil programa bet kuriuo metu realiu laiku stebėkite automobilius. Sumažinkite kuro sąnaudas ir eksploatacines išlaidas iki 40 proc., priklausomai nuo vairuotojo veiksmų.

IŠSAMIAU >

Paslauga Healthy Journeys

Būkite ir likite sveiki, keliaudami su Ford Trucks! Bet kokios nelaimės atveju, pirmiausiai susisiekite su mumis. Visos paros režimu galiojanti Ford Trucks Healthy Journeys paslauga taikoma visiems šeimos nariams, gyvenantiems jūsų nurodytu adresu. Norėdami pamatyti pirmosios medicininės pagalbos įstaigų sąrašą, spauskite čia. 

IŠSAMIAU >

Garantijos pratęsimas iki 3 metų

Papildomas krūvis – papildoma garantija! Rinkitės papildomą garantiją ir pratęskite savo standartinę neribotos ridos 2 metų garantiją iki 3 metų. Pasiūlymu pasinaudoti galite visuose Ford Trucks autorizuotuose techninės priežiūros centruose. Pasiūlymas taikomas visiems modeliams iki standartinio garantijos termino pabaigos. 

IŠSAMIAU >

No Result
SEARCH