IŠSAMIAU
Ford Otosan Inonu gamykla

Galingi ir kokybiški Ford Trucks, Ford Tractors serijos vilkikai bei Ecotorq varikliai gaminami gamykloje, užimančioje 1,1 milijono m2 plotą ir turinčioje  90 000 m2 gamybinės erdvės viduje. Gamykla įkurta 1982 metais ir yra viena iš vietinės ekonomikos varomųjų jėgų su metiniu 15 000 sunkvežimių ir traktorių, 11 000 Ecotorq variklių, 65 000 Transit puma variklių, 140 000 Transit galinių ašių ir 300 000 Transit priekinių linijų gamybos pajėgumu. 


Kur kelias, ten ir Ford  

Dirbantys kelyje gali pilnai pasikliauti Ford Trucks aptarnavimu, teikiamu 30-yje vidaus pardavimų ir aptarnavimo centrų, beveik 50-yje užsienio valstybių 3-se žemynuose,  teritorijoje nuo Rusijos iki Turkijos Respublikos, Rytų Europos, Afrikos ir Vidurinės Azijos. Rūpinamės kiekvienu kroviniu visame pasaulyje.

Tinkama vieta tobulinti kvalifikaciją: Ford Trucks  akademija 

 

2015-ais metais atidaryta akademija yra orientuota į Ford Trucks kultūrą ir patirtį bei asmeninį tobulėjimą. Efektyviai mokytis galima klasėse arba nuotoliniu būdu, žinių atnaujinimo kursuose, seminaruose ir praktiniuose mokymuose bei panaudojant vaizdo ryšį. Mokymas orientuotas į individualius poreikius, priklausomai nuo turimų žinių ir patirties. Mokymui vadovauja patyrę vietiniai ir užsienio instruktoriai, puikiai išmanantys Ford korporatyvinę kultūrą. Asmeninis pasirengimas, kompetencijos rodikliai ir jų įtaka našumui registruojama Ford mokymų valdymo sistemoje (FODDERS).

Ford  akademija

11 klasių

1 kompiuterių laboratorija

Konferencijų salė

Daugiafunkcinė susirinkimų salė

No Result
SEARCH