Ilgiausias pasaulio ralis

Dakaras yra ilgiausios trukmės ir įspūdingiausias ralis, kuriame automobiliai, motociklai ir sunkvežimiai lenktyniauja nuo 1979 m.

Nuo Prancūzijos iki Senegalo

Pirmasis Dakaro ralis prasidėjo 1978 m. gruodžio 26 d. Paryžiuje. Dalyviams įveikus 10 000 km., jis baigėsi Dakare 1979 m. sausio 14 d.

Princesė, futbolininkas ir kiti

1985 m. į Dakaro ralio nuotykius leidosi Monako princesė Karolina ir Monako princas Albertas, 1987 m. jame dalyvavo ralio čempionas Ari Vatanen, 1991 m. – prancūzų futbolininkas ir treneris Michel Hidalgo, 2002 m. – prancūzų dainininkas Johnny Hallyday, o 2003 m. – belgų vartininkas Jean-Marie Pfaff.

Nuotykiai, įspūdžiai ir emocijos

„Ford Trucks“, su 10L „Ecotorq“ varikliu, sustiprinta 10 mm važiuokle, kevlaro stiklo pluošto kėbulo šonais ir autonominėmis ašimis, suvienija jėgas su Belgijos „VDR Trucks Racing“ komanda ir ruošiasi dalyvauti sausio 6 d. Peru prasidėsiančiose 11 dienų lenktynėse. Bus daug dulkių!

Pietų Amerikoje

2009 m. į Pietų Ameriką persikėlęs Dakaro ralis ir toliau traukia nuotykių ieškotojus. Šiais metais jie ir vėl patirs jau 40 metų nuotykių ieškotojų aistras kaitinantį Dakaro ralio jaudulį. Kompanija „Ford Trucks“ yra pasirengusi pirmosioms savo Dakaro ralio lenktynėms.

Kompanija „Ford Trucks“ pasiruošusi 2019 m. Dakarui!

„Kompanija „Ford Trucks“ didžiausiame pasaulio ralyje dalyvaus su dviem specialiais prototipiniais automobiliais, kuriuos parėmė „Ford Otosan R&D“ ir „VDR Trucks Racing“. Juos vairuos 2009 m. čempionai Yves Rutten ir Peter Van Delm.


Šiame ilgame ir sunkiame ralyje dalyvaus du „VDR Trucks Racing Team“ komandos pilotai, keturi ko-pilotai ir aštuonių žmonių techninė komanda, o kompanija „Ford Trucks“ parūpins ne tik lenktyninius sunkvežimius, bet ir visą kitą būtiną įrangą."

No Result
SEARCH