0%
  Plataus apžvalgos kampo
  šoniniai veidrodžiai
  Platūs ir apšviesti laipteliai
  Puikus manevringumas
  Puikus manevringumas
  Priekinė pakaba
  Galinė pakaba
  Apsauginis variklio dangtis
  Elektrinis kabinos
  pakėlimo mechanizmas
  Kuro bakas
  Automatinė pavarų dėžė
  Pažangi 12-os pavarų automatinė pavarų dėžė su įvairiais važiavimo režimais yra papildoma funkcija. Kiekvienas vairavimo režimas suteikia idealias ir komfortiškas vairavimo sąlygas bet kokioje situacijoje.
  Siūbavimo režimas
  Siūbavimo režimas leidžia automobiliui lengvai pariedėti atgal patekus į sudėtingas eismo sąlygas.
  Vairuotojo sėdynė
  Ford Trucks Construction serijos sėdynės suteikia optimalų komfortą, reikalingą patogiam vairavimui. Vairuotojo sėdynė turi atramą juosmeniui, atramas alkūnėms, pneumatinę pakabą ir apšildymą. Tai užtikrina komfortišką vairavimą, palaiko optimalią vairuotojo sėdėjimo poziciją.
  Ekranas ir borto kompiuteris
  Ekranas ir borto kompiuteris įsijungia, įjungiant degimą. Vairuotojas kelionės metu gali matyti visą reikiamą informaciją – AdBlue lygį, kuro sąnaudas, vidutinį greitį ir odometrą. Kruizo kontrolė (standartinė funkcija) ir ergonomiškas prietaisų skydelis užtikrina dar didesnį komfortą tolimose kelionėse.
  Variklio stabdis ir lėtintuvas
  Variklio stabdžio ir lėtintuvo valdymo svirtis: papildomi stabdžiai gali būti įjungiami rankiniu būdu ar automatiškai, užtikrinant optimaliai efektyvų stabdymą.
  Ergonomiškas prietaisų skydelis
  Ergonomiškas prietaisų skydelis, turintis radijo, kondicionieriaus, siūbavimo režimo (su automatine transmisija), išmanios stabdžių valdymo sistemos ir kabinos apšildymo valdymo prietaisus, yra nesunkiai pasiekiamas ir užtikrina papildomą saugumą vairuojant.
  Galios perdavimo velenas (GPV)
  Kad ir koks bebūtų kėbulas, jam vadovaujate jūs. Ergonomiškas GPV valdymo blokas padės jums nesunkiai valdyti kėbulą.
  Plataus apžvalgos kampo šoniniai veidrodžiai
  Plataus apžvalgos kampo veidrodžiai užtikrina lengvesnį manevravimą ir saugesnį vairavimą.
  Platūs
  Ženkite pirmuosius žingsnius į Ford Trucks Road serijos vilkiką plačiais ir tvirtais laipteliais.
  Puikus manevringumas
  Nedidelis posūkio skersmuo užtikrina puikų veikimą posūkiuose ir palengvina manevravimą sunkiai pravažiuojamose vietose ar siaurose erdvėse.
  Priekinė pakaba:
  Amortizuojanti priekinė pakaba atlaiko dideles apkrovas ir užtikrina saugų darbą net pačiose sudėtingiausiose statybvietėse.
  Galinė pakaba
  Galinės pakabos sistema, pritaikyta sunkioms darbo sąlygoms ir galinti amortizuotis, užtikrina saugų darbą net pačiose sudėtingiausiose statybvietėse.
  Engin Protection Cover
  Ypač svarbu apsaugoti variklį. Variklio dangtis saugo variklį nuo bet kokių medžiagų, galinčių patekti iš išorės (žemė, žvyras ir t. t.) patekimo, ir variklio sugadinimo.
  Elektrinis kabinos pakėlimo mechanizmas
  Elektrinis kabinos pakėlimo įtaisas, užtikrinantis lengvą priėjimą prie variklio, statybiniuose sunkvežimiuose montuojamas papildomai.
  Kuro bakas
  315 l talpos plieno degalų bakas su stipriais ir atspariais diržais nebijo sudėtingiausių sąlygų. Jis numatytas ilgam važiavimui be dažno sustojimo degalų papildymui.
  Pamirškite statybų aikštelės purvą ir dulkes – susipažinkite su Construction 4142 serijos vilkikais. Atsipalaiduokite ir pasimėgaukite 360 laipsnių turu po vilkiko išorę.
  Prieš apsispręsdami, susipažinkite su Road 3242 serijos vilkiku. Atsipalaiduokite ir pasimėgaukite 360 laipsnių turu po vilkiko išorę.
  ATRASKITE. PAŽINKITE. PAJAUSKITE.