0%
Automatinė pavarų dėžė
Pažangi 12-os pavarų automatinė pavarų dėžė su įvairiais važiavimo režimais yra papildoma funkcija. Kiekvienas vairavimo režimas suteikia idealias ir komfortiškas vairavimo sąlygas bet kokioje situacijoje.
Siūbavimo režimas
Siūbavimo režimas leidžia automobiliui lengvai pariedėti atgal patekus į sudėtingas eismo sąlygas.
Vairuotojo sėdynė
Vairuotojo sėdynė
Ekranas ir borto kompiuteris
Ekranas ir borto kompiuteris įsijungia įjungiant degimą. Vairuotojas kelionės metu gali matyti visą reikiamą informaciją – AdBlue lygį, kuro sąnaudas, vidutinį greitį ir odometrą. Kruizo kontrolė ir ergonomiškas prietaisų skydelis užtikrina dar didesnį komfortą tolimose kelionėse.
Variklio stabdis ir lėtintuvas
Variklio stabdžio ir lėtintuvo valdymo svirtis: papildomi stabdžiai gali būti įjungiami rankiniu būdu ar automatiškai, užtikrinant optimaliai efektyvų stabdymą.
Ergonomiškas prietaisų skydelis
Ergonomiškas prietaisų skydelis, turintis radijo, kondicionieriaus, siūbavimo režimo (su automatine transmisija), išmanios stabdžių valdymo sistemos ir kabinos apšildymo valdymo prietaisus, yra nesunkiai pasiekiamas ir užtikrina papildomą saugumą vairuojant.
Galios perdavimo velenas (GPV)
Kad ir koks bebūtų kėbulas, jam vadovaujate jūs. Ergonomiškas GPV valdymo blokas padės jums nesunkiai valdyti kėbulą.
Pamirškite statybų aikštelės purvą ir dulkes – susipažinkite su Construction 4142 serijos vilkikais. Atsipalaiduokite ir pasimėgaukite 360 laipsnių turu po vilkiko išorę.
Prieš apsispręsdami, susipažinkite su Road 3242 serijos vilkiku. Atsipalaiduokite ir pasimėgaukite 360 laipsnių turu po vilkiko išorę.
ATRASKITE. PAŽINKITE. PAJAUSKITE.