0%
Vidinės saugyklos
Lengvai pasiekiamos daiktų saugyklos palengvina buitį ilgos kelionės metu
Dviguba keleivio kėdė
Dviguba keleivio kėdė gali būti pasirenkama papildomai. Ji užtikrina komfortišką ir saugią kelionę vilkiko keleiviams.
Vairuotojo sėdynė
Ford Trucks Road serijos sėdynės suteikia optimalų komfortą, reikalingą patogiam vairavimui. Vairuotojo sėdynė turi atramą juosmeniui, atramas alkūnėms, pneumatinę pakabą ir apšildymą. Tai užtikrina komfortišką vairavimą, palaiko optimalią vairuotojo sėdėjimo poziciją.
Ekranas ir borto kompiuteris
Ekranas ir borto kompiuteris įsijungia įjungiant degimą. Vairuotojas kelionės metu gali matyti visą reikiamą informaciją – AdBlue lygį, kuro sąnaudas, vidutinį greitį ir odometrą. Kruizo kontrolė ir ergonomiškas prietaisų skydelis užtikrina dar didesnį komfortą tolimose kelionėse.
Variklio stabdis
Variklio stabdžio valdymo svirtis: pailgina darbinių stabdžių tarnavimo laiką ir užtikrina optimalų stabdymo efektyvumą avarinėse situacijose
Ergonomiškas prietaisų skydelis
Ergonomiškas prietaisų skydelis su radijo, kondicionieriaus ir ESP funkcijomis, yra lengvai pasiekiamas ir užtikrina papildomą saugumą vairuojant.
Prieš apsispręsdami, apžiūrėkite patikimus ir tvirtus Public 1833 serijos vilkikus. Atsipalaiduokite ir pasimėgaukite 360 laipsnių turu po vilkiko išorę.
Pamirškite statybų aikštelės purvą ir dulkes – susipažinkite su Construction 4142 serijos vilkikais. Atsipalaiduokite ir pasimėgaukite 360 laipsnių turu po vilkiko išorę.
ATRASKITE. PAŽINKITE. PAJAUSKITE.